Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave

Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave
Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave

Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave

Cmimi real Lek 500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : LEIZU

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

NGJYRA : E BARDHE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATJA : PAJISJET ME PORTE LIGHTNING

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE MIRE,

DIZENJIM I THJESHTE,

KARIKON DHE SINKRONIZON TE DHENA SHPEJT,

I LEHTE DHE PRAKTIK PER PERDORIM TE PERDITSHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%