Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro

Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro
Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro
Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro
Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro
Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro
Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro
Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro
Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro

Kabell Usb Capsule Hoco Lightning & Micro

Size
Color
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL CAPSULE

MARKA : HOCO

MODELI :  LIGHNING & MICRO 

GJATESIA : 1.2M

NGJYRA : BLU

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + VESHJE E ENDUR

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMATIM TE DHENASH

VECORI : LIDHES I ZGJATUR DHE I PERFORCUAR,

ME DIZAJN TE GDHENDUR PER TE RRITUR JETEGJATESINE E SHERBIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%