Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning

Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning

Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB YIVEN

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATET ME : PAISJET ME PORTE MICRO DHE LIGHTNING

VECORI : KOKA METALIKE TE DURUESHME NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT NE MENYRE TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR DUKE JU KURSYER KOHE DHE ENERGJI,

I LEHTE DHE GJATESI E DUHUR PER TA MBAJTUR ME VETE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE MIQESOR ME MJEDISIN,

I LAKUESHEM DHE SHUME REZISTENT,

KOKA ME DIZENJIM ARTISTIK,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ANDROID DHE APPLE ME PORTE MICRO DHE LIGHTNING,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%
Oferte
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Lightning
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%