Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m

Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m
Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m
Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m
Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m
Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m
Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m
Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m
Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m

Kabell Usb Baseus 2 Ne 1 Lightning & Micro 1.2m

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB 

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLON

DALJE : 5V - 2A MAX

NGJYRA : GOLD

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING DHE MICRO

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MBRON BATERINE DHE PAISJEN,

RREGULLON KORENTIN SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KORDON I CILESISE SE LARTE, I FORTE DHE I DURUESHEM, NUK NGATERROHET,

TELA BAKRI TE PASTER ME AFTESI TE LARTE TRANSMETIMI,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER DEMTIMIT NGA PERTHYERJA,

KONTAKTE 2 NE 1 PER LIGHTNING DHE MICRO PER LEHTESI PERDORIMI,

KOKA TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%