Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a

Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a

Kabell Usb 4m Moxom Lightning & Type-c 2.4a

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 800 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : MOXOM

GJATESIA : 4m

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

FISHA : LIGHTNING & TYPE-C

PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE KARIKIMI TYPE-C PER PAJISJET ANDROID / ME PORTE LIGHTNING PER IPHONE DHE IPAD

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM SHUME TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT ME SHPEJTESI 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%