Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Type-c, Lightning, Micro Usb

Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Type-c, Lightning, Micro Usb
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Type-c, Lightning, Micro Usb
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Type-c, Lightning, Micro Usb
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Type-c, Lightning, Micro Usb
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Type-c, Lightning, Micro Usb

Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Type-c, Lightning, Micro Usb

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,000 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB 3 NE 1

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 3.5A MAX

NGJYRA : E KUQE

TIPE DALJESH : MICRO USB / TYPE-C / LIGHTNING

VECORI : DIZENJIM 3 NE 1 ME SHPERNDARJE INTELIGJENTE MUNDESON KARIKIM TE STABILIZUAR SIPAS NEVOJES SE PAISJES PA E DEMTURAR ATE,
MATERIALI SUPER CILESOR PREJ NEJLONI TE ENDUR NDRYSHE NGA NEJLONI I ZAKONSHEM, I LAKUESHEM, KUNDER THYERJES DHE NGATERRIMIT, I QENDRUESHEM DHE I DURURESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERFORMANCE TE LARTE KARIKIMI DERI NE 3.5A MAX,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET ME PORTE MICRO, TYPE-C OSE LIGHTNING,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT NUK NDRYSHKEN DHE JANE REZISTENTE NDAJ HEQJES DHE VENDOSJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%