Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning

Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning
Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning

Kabell Usb 2m Me Koke Magnetike Neiloni Baseus Ne Lightning

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,300 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 2m

NGJYRA : BLACK

PERSHTATET : ME PAISJET ME PORTE MICRO USB

VECORI : TERHEQJE MAGNETIKE,

LIDHEJE NE NJE SEKONDE ME NJE DORE,

KARIKIM I STABILIZUAR EDHE NESE KOKA PERTHYHET ME 9°,

SUPORTON FAST CHARGE 1.5A DHE SHPEJTESI TE TE DHENAVE, KA DRITA LED,

MAGNETE TE FUQISHEM QE SIGUROJNE STABILITET NE LIDHJE,

THURRJE ME NEJLON,KABELL I LAKUESHEM KUNDER NGATERRIMIT, REZISTENT NDAJ THYERJES E PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT, NUK OKSIDOHEN DHE JANE TE DURUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%