Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c

Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c

Kabell Usb 1m Moxom Nylon Fiber Micro / Lightning & Type-c

SIZE
COLOR
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 400 Ulje 60%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB SUSTE

MARKA : MOXOM

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLON

DALJE : 2.4A FAST CHARGE

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-C

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : DIZENJIM ME MATERIALE CILESORE DHE ME PAMJE MODERNE,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KORDON ME FIBRA NEJLONI, I FORTE DHE I DURUESHEM, NUK NGATERROHET,

TELA BAKTI TE PASTER ME AFTESI TE LARTE TRANSMETIMI,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER DEMTIMIT NGA PERTHYERJA,

KOKA TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

PERSHTATET GJERESISHT ME TE GJITHA PAISJET MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%