Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led

Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led
Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led
Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led
Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led
Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led
Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led

Kabell Usb Magnetik 1m Moxom Ne Micro / Lightning 2.4a Me Drite Led

Size
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 700 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL MAGNETIK

MARKA : MOXOM

GJATESIA : 1m

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

FISHA : MICRO USB / LIGHTNING 

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

KABELLI ESHTE MAGNETIK DHE VJEN BASHKE ME DRITE LED,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM SHUME TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT ME SHPEJTESI 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%