Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning

Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning
Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning

Kabell Usb 1m Me Mbajtese Hoco Lightning

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 600 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

MATERIALI : MATERIAL ELASTIK DHE I DURUESHEM

NGJYRA : E BARDHE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING

VECORI : MBAJTESJA QE VJEN BASHKE ME FISHEN ESHTE SHUME PRAKTIKE KRYEN FUNKSIONE TE NDRYSHME SI MBESHTETESE PER PAJISJEN TUAJ APO SI NJE VEND KU JU MUND TE MBLIDHNI KABLLIN PA PATUR FRIKE SE E PERTHYENI APO E NGATERRONI RRETH VETES,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, I BUTE DHE I DURUESHEM,

KOKA ALUMINI SIGUROJNE JETEGJATESI DHE NJE NUMER TE MADH PERDORIMESH,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%