Kabell Usb 1m Me Drite Led Moxom Micro / Lightning & Type-c

Kabell Usb 1m Me Drite Led Moxom Micro / Lightning & Type-c
Kabell Usb 1m Me Drite Led Moxom Micro / Lightning & Type-c

Kabell Usb 1m Me Drite Led Moxom Micro / Lightning & Type-c

Size
Cmimi real Lek 600
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME DRITE LED

MARKA : MOXOM

MODELI : 

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + POLIESTER

DALJE : 2.4A FAST CHARGE

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO / LIGHTNING DHE TYPE-C

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MBRON BATERINE DHE PAISJEN,

RREGULLON KORENTIN SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KORDON ME POLIESTER TE THURRUR, I FORTE DHE I DURUESHEM, NUK NGATERROHET,

TELA BAKTI TE PASTER ME AFTESI TE LARTE TRANSMETIMI,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER DEMTIMIT NGA PERTHYERJA,

DRITE LED PER LEHTESIM NATEN,

KOKA TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT PREJ ALIAZHI TE ZINKUT,

PERSHTATET GJERESISHT ME TE GJITHA PAISJET

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%