Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro

Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro

Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Micro

Color
Cmimi real Lek 600
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

MODELI : X21

GJATESIA : 1m

DALJE : 2A

MATERIALI : SILIKON ELASTIK DHE I PERTHYESHEM

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO

VECORI : SILIKON I CILESISE SE LARTE, JASHTEZAKONISHT I DURUESHEM DHE I FORTE,

REZISTENT NDAJ TERHEQJEVE APO PERTHYERJEVE DHE FLAKEVE,

KOKA ALUMINI TE PERFORCUARA, KUNDER DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

VAZHDON TE PUNOJE DHE TEMPERATURA EKSTREME -50°C DERI NE 250°C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%