Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning

Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning
Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning

Kabell Usb 1m Hoco Silicone Cable Lightning

Color
Cmimi real Lek 600
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1m

DALJE : 2A

MATERIALI : SILIKON ELASTIK DHE I PERTHYESHEM

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING

VECORI : SILIKON I CILESISE SE LARTE, JASHTEZAKONISHT I DURUESHEM DHE I FORTE,

REZISTENT NDAJ TERHEQJEVE APO PERTHYERJEVE DHE FLAKEVE,

KOKA ALUMINI TE PERFORCUARA, KUNDER DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

VAZHDON TE PUNOJE DHE TEMPERATURA EKSTREME -50°C DERI NE 250°C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%