Kabell Usb 1m Awei Micro

Kabell Usb 1m Awei Micro
Kabell Usb 1m Awei Micro
Kabell Usb 1m Awei Micro
Kabell Usb 1m Awei Micro
Kabell Usb 1m Awei Micro
Kabell Usb 1m Awei Micro

Kabell Usb 1m Awei Micro

Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : AWEI

GJATESIA : 1m

DALJE : 2A

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MIKRO

VECORI : MATERIAL VESHJE LINO I CILESISE SE LARTE,

KABELL I FORTE DHE FLEKSIBEL, REZISTENT NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

KOKA PREJ ALUMINI MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT,

E LEHTE DHE PORTABEL

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Karikimi Me 4 Porta Multinacionale
awei
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%
Kabell Usb 2m Me Koke Zinku Awei Lightning
awei
Lek 700
Oferte
Karikues Awei Me Fishe Micro
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%