Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro

Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro
Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro
Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro
Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro
Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro
Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro
Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro

Kabell Usb 1m Awei Cl-88 Micro

Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 700 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : AWEI

MODELI : CL-88

GJATESIA : 1m

DALJE : 2A

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MIKRO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, MODERN DHE LUKSOZ,

KABELL I FORTE DHE FLEKSIBEL, REZISTENT NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

KOKA PREJ ALUMINI MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT,

E LEHTE DHE PORTABEL

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%