Kabell Usb 1.2m Leizu Tough Series Anti-break Type-c Karikim Dhe Trasmetim I Shpejte

Kabell Usb 1.2m Leizu Tough Series Anti-break Type-c Karikim Dhe Trasmetim I Shpejte
Kabell Usb 1.2m Leizu Tough Series Anti-break Type-c Karikim Dhe Trasmetim I Shpejte
Kabell Usb 1.2m Leizu Tough Series Anti-break Type-c Karikim Dhe Trasmetim I Shpejte
Kabell Usb 1.2m Leizu Tough Series Anti-break Type-c Karikim Dhe Trasmetim I Shpejte

Kabell Usb 1.2m Leizu Tough Series Anti-break Type-c Karikim Dhe Trasmetim I Shpejte

Color
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 600 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : LEIZU

MODELI : ANTI-BREAK

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2.1A MAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE CELIKU TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRI

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM, VESHJE ME FIJE CELIKU PER JETEGJATESI DHE SIGURI MAKSIMALE,

KOKA CILESORE ALUMINI JASHTEZAKONISHT TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%