Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria

Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria

Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Type-c Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Korikohet Bateria

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,200 Ulje 40%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2.4A

MATERIALI : ALIAZH ZINKU, NEJLON I ENDUR, MATERIAL I KROMUAR

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM,

KOKA CILESORE ZINKU TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

DRITA LED TREGON NGJYRA TE NDRYSHME NE VARESI TE STATUSIT TE KARIKIMIT,

NDERPRET AUTOMATIKISHT ENERGJINE 30 MINUTA PASI BATERIA LEXON 100%

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%