Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria

Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria
Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria

Kabell Usb 1.2m Hoco Space Shuttle Micro Me Cip Inteligjent Qe Fiket Pasi Karikohet Bateria

Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2.4A

MATERIALI : ALIAZH ZINKU, NEJLON I ENDUR, MATERIAL I KROMUAR

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM,

KOKA CILESORE ZINKU TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

DRITA LED TREGON NGJYRA TE NDRYSHME NE VARESI TE STATUSIT TE KARIKIMIT,

NDERPRET AUTOMATIKISHT ENERGJINE 30 MINUTA PASI BATERIA LEXON 100%

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%