Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro

Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro

Kabell Usb 1.2m Hoco Excellent Charge Micro

Color
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 400 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2.4A

MATERIALI : MATERIAL ELASTIK DHE I DURUESHEM

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, I BUTE DHE I DURUESHEM,

KOKA ALUMINI SIGUROJNE JETEGJATESI DHE NJE NUMER TE MADH PERDORIMESH,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%