Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro

Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro
Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro

Kabell Usb 1.2m Hoco Advantage Charging Micro

Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 600 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2.4A

MATERIALI : ALIAZH ZINKU ME SHKELQIM, NEJLON I ENDUR

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KOKA CILESORE ZINKU TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT

DRITA LED TREGON QE NEPER FISHE PO KALON RRYME PAVARESISHT NESE AJO ESHTE LIDHUR ME PAJISJE APO JO

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%