Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues

Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues
Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues

Kabell Usb 1.2m Baseus Me Dizenjim Special 3 Ne 1 Si Zgjatues

Color
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,600 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB PER PASAGJERET

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1.2m

DALJE USB-1 : 5V / 2.4A

DALJE USB-2 : 5V / 1A

DALJE TYPE-C : 5V / 2.4A

MATERIAL : NEJLON + ABS + PC

TEMPERATURA E PUNES : 0°C - 40°C

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : MATERIALI I ZGJEDHUR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKONI 3 PAJISJE NJEHERESH NGA NJE PORTE KARIKIMI,

KABELL 3 NE 1 I PERFSHIRE PER KARIKIM TE SHPEJTE,

KONTAKTE REZISTENTE NDAJ OKSIDIMIT,

SHTRESE MBROJTESE E DENDUR PREJ NEJLONI SPECIAL TE ENDUR I JEP LAKUESHMERI DHE REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT,

BERTHAME PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGUROJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE DHE STABILIZUAR,

JETEGJATESI NE GJENDJE PERFEKTE EDHE PAS 10000 PERTHYERJESH TE QELLIMSHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shume Porta 6 ne 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%