Kabell Type-c 4 Ne 1 Me Koke Usb Edhe Lightning Remax

Kabell Type-c 4 Ne 1 Me Koke Usb Edhe Lightning Remax
Kabell Type-c 4 Ne 1 Me Koke Usb Edhe Lightning Remax
Kabell Type-c 4 Ne 1 Me Koke Usb Edhe Lightning Remax
Kabell Type-c 4 Ne 1 Me Koke Usb Edhe Lightning Remax

Kabell Type-c 4 Ne 1 Me Koke Usb Edhe Lightning Remax

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL TYPE-C 4 NE 1

MARKA : REMAX

GJATESIA : 1m

DALJE : 5V / 2.4A

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : ALIAZH ZINKU, KABELL I THURRUR

PERSHTATET : ME SHUMICEN E PAISJEVE NE TREG - ME PORTE LIGHTING , USB DHE TYPE-C

VECORI : KABELL 4 NE 1 ME KOKE TYPE-C,

JO HEQJE DHE VENDOSJE TE PERSERITUR ,

LIDHJE NE NJE SEKOND ME NJE DORE,

PERDORIM I DYFISHTE SI PORTE KARIKIMI DHE MBROJTESE KUNDER PLUHURAVE,

MUND TE TRANSMETOJE TE DHENA ME SHPEJTESI DERI NE 480Mbps

KARIKIM I STABILIZUAR EDHE NESE KOKA PERTHYHET ME 9°,

THURRJE ME NEJLON,KABELL I LAKUESHEM KUNDER NGATERRIMIT, REZISTENT NDAJ THYERJES E PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT, NUK OKSIDOHEN DHE JANE TE DURUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%