Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led

Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led

Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Drite Led

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,400 Ulje 39%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSFERIM TE DHENASH

FISHA : DALJE TYPE-C NE LIGHTNING

PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE TYPE-C DHE ME PORTE LIGHTNING PER IPHONE DHE IPAD

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, ME FUQI 18W PER KARIKIM TE SHPEJT

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM SHUME TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT ME SHPEJTESI TE JASHTEZAKONSHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%