Kabell Konvertimi Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Tailbox 10cm

Kabell Konvertimi Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Tailbox 10cm
Kabell Konvertimi Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Tailbox 10cm
Kabell Konvertimi Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Tailbox 10cm
Kabell Konvertimi Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Tailbox 10cm
Kabell Konvertimi Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Tailbox 10cm

Kabell Konvertimi Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Tailbox 10cm

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KONVERTIMI NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm

MARKA : TAILBOX

MODELI : TJETER

GJATESIA : 10cm

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10.3 E SIPER

VECORI : MATERIALI CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERDORET PA E HEQUR COVERIN E TELEFONIT,

MUND TE DEGJONI VETEM TE DHENA AUDIO,

FUNKSIONET E TJERA SI VOLUMI APO T'I PERGJIGJENI TELEFONATES NEPERMJET KUFJEVE NUK JANE TE MUNDUR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%