Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light

Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light
Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light
Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light
Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light
Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light
Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light
Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light
Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light

Kabell Karikimi Usb Xo Me Fikje Automatike Dhe Drita Led Micro / Type-c / Light

MODELI
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : XO

FUQIA: MICRO / TYPE-C / LIGHTNING

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-C

NGJYRA : E ZEZE 

KAPACITETI: 5V / 2.4A ( MAX )

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT, GJATESIA 1M 

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

CIP INTELIGJENT QE NDERPRET RRYMEN NE MOMENTIN QE BATERIA KARIKOHET 100%

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS, ME DRITE LED

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%