Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo

Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo
Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo
Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo
Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo
Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo
Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo
Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo

Kabell Karikimi Usb 1m/2m Ne Micro / Type-c / Lightning Xo

Size
Cmimi real Lek 400 Oferte Lek 300 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : XO

GJATESIA : 1m / 2m

PERSHTATET ME : PAJISJE ME PORTA TYPE-C / LIGHTNING / MICRO

NGJYRA : E BARDHE

KAPACITETI: 2.1A

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%