Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m

Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m
Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m
Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m
Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m
Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m
Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m

Kabell Karikimi 2ne1 Usb Ne Lightning Dhe Micro Wk 1m

Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 700 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB 2NE1

MARKA : WK

PERMASAT: 1.4 x 18 x 5.4 cm

GJATESIA E KABLLIT : 1M

PESHA: 0.1Kg

TIPE DALJESH :  LIGHTNING / MICRO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, TPE , BAKER, FLEKSIBEL, I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, I FORTE DHE ME I QENDRUESHEM, NUK THYHET KURRE

VECORI : MATERIALI PREJ BAKRI, I PERTHYESHEM DHE I LAKUESHEM, NUK THYHET OSE CAHET,

REZISTENT NDAJ NDRYSHKJES DHE KORROZIONIT, MATERIAL I FORTE POR I LAKUESHEM,

2 NE 1 TRANSFERON DATA DHE KARIKON, SHPEJTESIA TRANSFERIMIT 480Mbps.

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus