Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p

Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p

Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p

Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI

MARKA : TJETER

GJATESIA : 12cm

DALJE : HDMI

MATERIALI : KONEKTOR ALUMINI + TPU

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE DHE ZERI NGA PAJISJET CELULARE ME PORTE LIGHTNING NE PAJISJET ME PORTE HDMI ( EKRANE, TELEVIZORE ETJ )

PERSHTATET ME : PAJISJET ME PORTE LIGHTNING DHE HDMI

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, VESHJE ME SILIKON TE FORTE, JETEGJATESI DHE SIGURI

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

LIDHJE E SHPEJTE USB MUNDESON KALIM TE SHPEJTE TE FIGURES DHE ZERIT,

SUPORTON NXJERRJE TE VIDEOS DERI NE FULL HD 1080P

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,500 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%