Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p

Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p
Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p

Kabell Adaptor Konvertimi Baseus Vetem Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI NE VGA

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 20cm

PERMASA : 48 x 28 x 10 mm

NGJYRA : E ZEZE

DALJE VGA : 480P, 576P, 720P, 1080P(MAX)

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE NGA PAJISJET ME PORTE HDMI(PS3 PRO / PS4, LAPTOP ETJ) DREJT PAJISJEVE ME PORTE VGA(MONITOR, PROJEKTOR, TELEVIZOR ETJ)
PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE HDMI DHE VGA

VECORI : KONVERTIM HD, SHIJONI VIDEO HD NE EKRAN TE MADH

MATERIAL TEPER REZISTENT  DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

CIP ME PERFORMANCE TE LARTE TRANSMETIMI

BAKER I ME SHTRESE KALLAJI PER TRANSMETIM TE STABILIZUAR TE IMAZHIT

LIDHNI PS3 PRO / PS4 ME TELEVIZOR, LUANI LOJRA NE EKRAN TE MADH

PERSHTATET ME SHUMELLOJSHMERI PAJISJESH QE JANE TE PAJISUR ME PORTE HDMI

PERSHTATET ME SHUMICEN E SISTEMEVE TE OPERIMIT QE GJENDEN NE TREG SOT, SI WINDOWS, LINUX, MAC OS ETJ.

PERDORET DIREKT SAPO TE LIDHET, NUK KA NEVOJE PER INSTALIME SHTESE

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR LEHTE ME VETE DHE PER TA PERDORUR SA HERE JU NEVOJITET

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%