Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha

Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha
Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha
Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha
Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha
Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha
Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha
Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha

Kabell Adaptor I Shkurter 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k Wiwu Alpha

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,900 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI

MARKA : WIWU

GJATESIA : 20cm

PERMASA : 45 x 24 x 10 mm

NGJYRA : GRI

DALJE HDMI : 3840 x 2160 @ 60Hz ( 4K UHD )

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI ME BERTHAME ME FIJE BAKRI

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE DHE ZERI NGA PAJISJET ME PORTE TYPE-C TEK PAJISJET ME PORTE HDMI ( EKRANE, TELEVIZORE ETJ )

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE TYPE-C DHE HDMI

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM PER JETEGJATESI DHE SIGURI MAKSIMALE,

KOKA CILESORE ALUMINI JASHTEZAKONISHT TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KALIM TE STABILIZUAR DHE TE SHPEJTE TE FIGURES DHE ZERIT

MUNDESON NXJERRJE TE FIGURES DHE ZERIT NE CILESINE ULTRA HIGH-DEFINITION 4K@60Hz

NUK KA NEVOJE PER APLIKACION APO ME BURIM SHTESE ENERGJIE

PRODUKTI IDEAL PER TE SHFAQUR PUNIME, PROJEKTE, SEMINARE, LOJRA, ETJ NGA CELULARI DHE PAISJET ME PORTE TYPE-C NE EKRANE ME TE MEDHA APO PROJEKTOR

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%