Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd

Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd
Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd

Kabell Adaptor 20cm Type-c Ne Hdmi Uhd 4k + Usb Type-c Pd

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,500 Ulje 31%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 20cm

PERMASA : 48 x 28 x 10 mm

NGJYRA : GRI NE BLU TE ERRET

DALJE HDMI : 4K@60Hz( NE iPAD PRO 2018 ESHTE 2K@60Hz )

DALJE TYPE-C : PER KARIKIM ME SHPEJTESI TE LARTE ME PROTOKOLL PD3.0 (PER PAJISJET QE JANE TE PAJISUR ME PROTOKOLLIN PD3.0)

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRI

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE DHE ZERI NGA PAJISJET CELULARE NE PAJISJET ME PORTE HDMI ( EKRANE, TELEVIZORE ETJ )

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE TYPE-C DHE HDMI

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM PER JETEGJATESI DHE SIGURI MAKSIMALE,

KOKA CILESORE ALUMINI JASHTEZAKONISHT TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KALIM TE STABILIZUAR DHE TE SHPEJTE TE FIGURES DHE ZERIT

MUNDESON NXJERRJE TE FIGURES DHE ZERIT NE CILESINE ULTRA HIGH-DEFINITION 4K@60Hz

DALJE TYPE-C PREJ 60W BEN TE MUNDUR KARIKIMIN E TABLETIT APO LAPTOPIT

PRODUKTI IDEAL PER TE SHFAQUR PUNIME, PROJEKTE, SEMINARE, LOJRA, ETJ NGA CELULARI DHE PAISJET ME PORTE TYPE-C NE EKRANE ME TE MEDHA APO PROJEKTOR

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%