Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus

Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus
Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus

Kabell Adaptor 1.5m Lightning Ne Hdmi Hd 1080p Baseus

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1.5m

NGJYRA : E ZEZE + GRI

DALJE HDMI : 1080P @ 75Hz

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME GOMINE TPU ELASTIKE, BERTHAME ME FIJE BAKRI

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE DHE ZERI NGA PAJISJET CELULARE ME PORTE LIGHTNING ( IPHONE, I PAD ETJ. ) NE PAJISJET ME PORTE HDMI ( EKRANE, TELEVIZORE ETJ )

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING DHE HDMI

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM PER JETEGJATESI DHE SIGURI MAKSIMALE,

KOKA CILESORE ALUMINI JASHTEZAKONISHT TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KALIM TE STABILIZUAR DHE TE SHPEJTE TE FIGURES DHE ZERIT

FORMATET E SUPORTUARA PERFSHIJNE .AVI / MP4 DHE AUDIO .MP3 / .WAV

MUNDESON NXJERRJE TE FIGURES DHE ZERIT NE CILESINE FULL HIGH-DEFINITION 1080P DERI NE 75Hz

PRODUKTI IDEAL PER TE SHFAQUR PUNIME, PROJEKTE, SEMINARE, LOJRA, ETJ NGA CELULARI DHE PAISJET ME PORTE LIGHTNING NE EKRANE ME TE MEDHA APO PROJEKTOR

SUPORTON VERSIONIN IOS 8.0 DHE LART

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%