Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix

Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix

Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix

Color
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,800 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERHSRKIMI I PRODUKTIT

ERMI : CANTE MBAJTESE SI BREZ

MARKA : ROMIX

MODELI : RH-42

NGJYRA : E ZEZE /  JESHILE

VECORI : IDEALE QE TE MBANI AFER SENDET ME TE DOMOSDOSHME NDERKOHE QE KRYENI AKTIVITET,

RRIP ME GJATESI TE RREGULLUESHME DHE DIZENJIM KUNDER RRESHQITJES PER MADHESI BELI TE NDRYSHME E QENDRUESHMERI NE PERDORIM

MATERIAL SHUME CILESOR KUNDER DJERSITJES DHE TEPER I REHATSHEM GJATE MBAJTJES

ME TRE XHEPA PER TE KLASIFIKUAR ME MIRE SENDET TUAJA

MUND TE MBAJE TELEFONA DERI NE 6 INÇ

VENDALJE E POSACME PER KUFJET

SHIRIT REFLEKTIV QE T'JU BEJE TE DALLUESHEM GJATE NATES PER ME SHUME SIGURI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesor Romix
Oferte
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,400 Ulje 25%
Oferte
Cante Me Prekje Per Mbajtjen E Telefonit Romix
romix
Oferte Lek 2,000 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 29%
Shishe Plastike Qe Paloset 0.7l Romix
romix
Lek 800