Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix

Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix

Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix

Color
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : JASTEK AJRI

MARKA : ROMIX

MODELI : RH-35

NGJYRA : GRI /BLUE

KAPACITET MBAJTES : 40-50Kg

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT ME DIZENJIM ERGONOMIK DHE I REHATSHEM

MEKANIZEM PER FRYRJE ME DORE

PERMASE KOMPAKTE QE ZE PAK VEND PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO

IDEAL PER UDHETIM, KAMPING APO EDHE GJATE PUNES NE ZYRE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesor Romix
Oferte
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Cante Brezi Multifunksionale WiWU Alpha Crossbody
wiwu
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,700 Ulje 26%
Oferte
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,400 Ulje 25%
Oferte
Cante Me Prekje Per Mbajtjen E Telefonit Romix
romix
Oferte Lek 2,000 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 29%
Shishe Plastike Qe Paloset 0.7l Romix
romix
Lek 800