Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml

Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml

Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml
Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml

Hidratues Ajri Remax Humidifier 500ml

PERSHKRIMI

EMRI : HIDRATUES AJRI

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

KAPACITET I BATERISE : 1200mAh

PERMASA : 128 x 78 x 78mm

KAPACITETI : 500ml

FUQIA NE HYRJE : 5V - 1A

FUQIA NE DALJE : 2W

NGJYRA : E BARDHE / JESHILE

VECORI : LAGESHTIM TE SHPEJTE DHE HIDRATIM DELIKAT,

DIZENJIMI ME PANEL DIGJITAL QETESUES QE JU NDIHMON TE FLINI ME MIRE,

ZHURME E ULET E CILA NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI,

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE,

PUNE E PANDERPRERE PER RRETH 3.5 ORE,

KAPACITET MBAJTES PREJ 500ml DHE NJE OUTPUT PREJ 40-70ml/ORE,

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%