Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Drite Nate Qetesuese Led

Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Drite Nate Qetesuese Led
Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Drite Nate Qetesuese Led
Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Drite Nate Qetesuese Led
Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Drite Nate Qetesuese Led

Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Drite Nate Qetesuese Led

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

EMRI : HIDRATUES AJRI

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

PERMASA : 175 x 145mm

KAPACITETI : 1.2L

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

KOHA : 5.5 ORE NE KARIKIM / 3.5 - 7.5 NE PERDORIM ( NE VARESI TE FUQISE DHE VOLUMIT TE AVULLIT )

FUQIA : 5V / 5W

NGJYRA : BLUE E ERRET / E BARDHE / JESHILE E ERRET

VECORI : RREGULLIM ME DY NIVELE, NIVELI I PARE PER LAGESHTIM TE SHPEJTE, NIVELI I DYTE PER HIDRATIM DELIKAT

DIZENJIMI ME DRITE NATE LED QETESUESE JU NDIHMON TE FLINI ME MIRE

ZHURME E ULET E CILA NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE

KAPACITET MBAJTES I LARTE PREJ 1.2L SHMANG SHTIMIN E UJIT NE MENYRE TE PERSERITUR, NJE RIMBUSHJE UJI MUND TE ZGJASE DERI NE 7.5 ORE

UNAZE MBYLLESE PREJ SILIKONI KUNDER RRJEDHJES

DRITA LED PER STATUSIN E KARIKIMIT: E KUQE GJATE KARIKIMIT DHE JESHILE KUR ESHTE E KARIKUAR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%