Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj

Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj
Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj

Hidratues Ajri Baseus Humidifier 430ml Me Ultratinguj

COLOR
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,100 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

EMRI : LAGESHTUES AJRI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PP

PERMASA : 86 x 86 x 163.5mm

KAPACITETI : 430ml

GJATESIA E KABELLIT : 1m

NGJYRA : E BARDHE / JESHILE

VECORI : RREGULLIM ME DY NIVELE, NIVELI I PARE PER LAGESHTIM TE SHPEJTE, NIVELI I DYTE PER HIDRATIM DELIKAT

DIZENJIMI ME PASTRIMIN E UJIT ME ULTRATINGUJ PER PASTERTI DHE EFICENSE NE PERDORIM

ZHURME E ULET PREJ ME PAK SE 36dB NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE

KAPACITET MBAJTES I LARTE PREJ 430ML SHMANG SHTIMIN E UJIT NE MENYRE TE PERSERITUR, NJE RIMBUSHJE UJI ZGJAT 15 - 24 ORE

UNAZE MBYLLESE PREJ SILIKONI KUNDER RRJEDHJES

CIP INTELIGJENT QE FIK PAJISJEN NE RASTE MBARIMI TE UJIT PER TA RUAJTUR ATE DHE JU

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%