GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE

GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE
GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE

GRIRESE REMAX BLENDER ME BATERI 420ml PER SMOOTHIE

Color
Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,500 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : GRIRESE PER PURE DHE SMOOTHIE

MARKA : REMAX

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAH / 3 - 5 ORE PER TU KARIKUAR

KAPACITETI : 420ml

PERMASA : 76 * 240mm

MATERIALI : ABS E PASTER DHE QELQ

NGJYRA : AKUAMARINE / ROZE

VECORI : MATERIALI SUPER CILESOR DHE HIGJIENIK PER USHQIMIN

I THJESHTE PER TU PERDORUR ME 3 HAPA PER TE PERGATITUR SMOOTHIE OSE PURE FRUTASH DHE PERIMESH

DIZAJN KOMPAKT ME MBAJTESE PERKATESE,

KAPAKU SHUME PRAKTIK MUND TE PERDORET SI GOTE PER CDO RAST,

BATERIA E MADHE JU MUNDESON SHUME PERDORIME NE AMBJENTE TE NDRYSHME, PA PATUR NEVOJE PER ENERGJI TE JASHTME,

MBAHET LEHTE ME VETE DHE ESHTE SHUME PRAKTIK NE PERDORIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga REMAX
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
remax
nga Lek 700
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%