Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)

Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus) X
+
-
=

?
Porosit Tani

Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)

Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)
Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)
Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)
Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)
Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)
Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)
Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)

Gome E Lengshme Per Riparim Emergjent Te Gomave Te Makines (Perdoret Me Pompen Baseus)

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : GOME E LENGSHME PER RIPARIM GOMASH (PERDORET ME POMPEN BASEUS)

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS

PERBERESIT NE BRENDESI : GOME DHE GLIKOL PROPILEN

KAPACITETI : 430ml

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

I KONTROLLUAR DHE TESTUAR SHKENCERISHT,

I PERBERE NGA MATERIALE TE ZGJEDHURA DHE EFEKTIVE,

KAPACITET I LARTE PER MBUSHJEN E GOMAVE TE PERMASAVE TE NDRYSHME

PERDORIMI : PERDORET VETEM PER RIPARIMIN URGJENT TE GOMAVE,

PERFEKT PER RRJEDHJE AJRI, CARJE TE VOGLA NGA VIDA / GOZHDE NE RRUGE APO

DHE NGA OBJEKTE TE TJERA TE MPREHTA ME NJE DIAMETER 6.5mm

INSTRUKSIONE PERDORIMI : 

1. LIDHNI TUBIN E POMPES ME VALVULËN "IN" TË MBUSHJES

2. LIDHNI TUBIN E MBUSHJEN NE VALVULËN "OUT" DHE ME PAS NE VALVULEN E GOMES SE AUTOMJETIT

3. NDIZNI POMPEN PER TE INJEKTUAR MBUSHJEN NE GOME

4. PAS INJEKTIMIT, PRISNI 2-3 MINUTA PER TE STABILIZUAR MBUSHJEN, E CILA TE PERHAPET NE CDO MBUSHJE

5. MBUSHNI TOTALISHT GOMEN E AUTOMJETIT ME PAS ME PRESIONIN E POMPES

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,500 Ulje 48%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%