Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri

Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri
Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri

Fshese Pastrimi Vakumi Cilindrike Me Bateri

Color
Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 4,000 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM 

MARKA : BASEUS

MODELI : 

PERMASA : 233 x 65 x 65 mm

PESHA : 1.3 Kg

FUQIA : 65W

PRESIONI PERTHITHES: 4000Pa

KAPACITETI I BATERISE : 11.1V /  2000mAH

KORRENTI HYRES : 5V / 3A MAX

PORTA E KARIKIMIT : TYPE-C

KOHA : NE KARIKIM 3-4 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 21 MINUTA

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : FSHESE PASTRIMI ME BATERI QE MUND TE PATROJE ME SHUME SE 21 MINUTA PUNE PA NDERPREJE,

DIZENJIMI CILINDRIK MUNDESON PRESSION PERTHITHES DERI NE 4000Pa

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO, POSACERISHT GJATE PUSHIMEVE

FUQIA PREJ 65W ESHTE E AFTE TE PERTHITHE CDO TIP MBETJEJE

INDIKATORED LED TREGOJNE NIVELIN E MBETUR TE BATERISE

IDEALE PER PASTRIMIN E AJRIT NE MAKINE SI DHE PER GJERA TE VOGLA SI BISHTA CIGARESH, PLUHURA, FLOKE ETJ

SHUME PRAKTIKE SAQE MUND TE PERDORET ME NJE DORE

PERMASE E VOGEL QE ZE SHUME PAK VEND 

AKSESORE PASTRIMI QE JU MUNDESOJNE TE ARRINI NE CDO CEP TE MAKINES APO TE SHTEPISE PER TA PASTRUAR NGA PAPASTERTITE E VOGLA

FILTRA INOKSI QE LAHEN ME UJE DHE NUK OKSIDOHEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 10%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%