Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One

Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One

Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 4,900 Ulje 29%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM ME BATERI SHARK ONE

MARKA : BASEUS

PERMASA : 44.5 x 18 x 14.5 cm

PESHA : 1.3 Kg

FUQIA : 65W

KAPACITETI I BATERISE : 2400mAH

KOHA : NE KARIKIM 3-4 ORE / NE PERDORIM RRETH 22 MINUTA

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : FSHESE PASTRIMI ME BATERI QE MUND TE PATROJE DERI NE 22 MINUTA PUNE,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO, POSACERISHT GJATE PUSHIMEVE

FUQIA PREJ 65W ESHTE E AFTE TE PERTHITHE CDO TIP MBETJEJE

KA DRITE TE PJESA E KOKES QE JU MUNDESON PASTRIM EDHE NE VENDE TE ERRETA

IDEALE PER PER PASTRIMIN E AJRIT NE MAKINE SI DHE PER GJERA TE VOGLA SI BISHTA CIGARESH, PLUHURA, FLOKE ETJ

PERDORET DHE ME KABELL KUR I MBARON BATERIA

SHUME PRAKTIKE SAQE MUND TE PERDORET ME NJE DORE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 10%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%