Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler

Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler
Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler

Freskuese Me Depozite Per Uje Ose Akull Baseus Time Desktop Evaporative Cooler

Cmimi real Lek 5,300 Oferte Lek 3,900 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE ME DEPOZITE 

MARKA : BASEUS 

MODELI : 

MATERIALI : ABS PLASTIKE

NGJYRA : E BARDHE 

PERMASA : 180 x 164 x 158 mm

GJATESIA E KABELLIT TE KARIKIMIT : 1m

KAPACITETI I DEPOZITES : 320ml

HYRJE  MICRO: DC 5V / 0.8A NEPERMJET BATERISE SE JASHTME, PORTES USB TE LAPTOPIT APO KOMPJUTERIT, KARIKUESIT STANDART OSE KARIKUESIT TE MAKINES

FUQIA : 4.2W

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE KOMPAKTE,

GRILA ME KEND TE RRGULLUESHEM PER TE FRESKUAR NE DREJTIMIN QE DESHIRONI,

TRE NIVELE SHPEJTESIE ,

PORTATIVE DHE  E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE PA JU ZENE SHUME VEND,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES,

PAMJE SI RADIO QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,

VEND I POSACEM PER UJE DHE AKULL NE MENYRE QE TE FRESKOJE DHE LAGESHTOJE AJRIN

MUND T'I SHTONI PIKA VAJI ESENCIAL PER NJE ATMOSFERE AROMATERAPEUTIKE

MUNDESI TE SHUMTA FURNIZIMI ME ENERGJI NEPERMJET FISHES MICRO 50cm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%