Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan

Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan
Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan

Freskuese E Vogel Tavoline Me 4 Nivele Shpejtesie Baseus Ocean Desk Fan

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE E DYANESHME

MARKA : BASEUS 

MODELI : 

MATERIALI : ABS + PP

NGJYRA : E BARDHE 

PERMASA : 225 x 165 x 129.5 mm

GJATESIA E KABELLIT TE KARIKIMIT : 1m

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM 2 - 8 ORE (SIPAS NGARKESES)

FUQIA : 5W

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE KOMPAKTE,

KATER NIVELE SHPEJTESIE ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

E CMONTUESHME DHE SHUME E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES,

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA ESHTE QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,

KARIKOHET NEPERMJET KABELLIT USB 1m ME FISHE MICRO

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 17%