Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore

Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore

Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,500 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE E VOGEL TAVOLINE

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : ABS + PLASTIKE

NGJYRA : E BARDHE 

PERMASA : 223* 245* 72mm 

KAPACITETI I BATERISE : 5400 mAh

FUQIA : 10W

VOLTAZHI: 5V

HARKU RROTULLIMIT : -15°~ 45° 

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE KOMPAKTE,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

E CMONTUESHME DHE SHUME E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES.

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

PERDORET NE TAVOLINE, MAKINE, FRESKUES KOMPJUTERI. 

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA ESHTE QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%