Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore

Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore X
+
-
=

?
Porosit Tani

Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore

Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore
Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore

Freskuese E Vogel Remax Me Uje Ne Forme Katrore

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE ME UJE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E BARDHE / ROZE

PERMASA : 170 x 140 x 267mm 

KAPACITETI I BATERISE : 5000mAh

KAPACITETI I UJIT : 800ml

FUQIA : 7.5W

VOLTAZHI: 5V / 2A

KOHA : NE KARIKIM 3-4 ORE / NE PERDORIM DERI NE 6 ORE

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE DHE KOMPAKTE,

KAPACITET I LARTE I BATERISE MUNDESON PUNE TE PANDALSHME DERI NE 8 ORE,

DIZENJIM I VECANTE ME SHPERNDARJE UJI PER T'JU DHENE FRESKI MAKSIMALE,

E CMONTUESHME DHE SHUME E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES.

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

PERDORET NE TAVOLINE, MAKINE, FRESKUES KOMPJUTERI. 

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA ESHTE QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,

COLOR
Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 6,000 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%