Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan

Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan
Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan

Freskuese E Dyanshme Me Kapese Dhe Drite Baseus Box Clamping Fan

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE E DYANESHME

MARKA : BASEUS 

MODELI : CXFHD-02

MATERIALI : ABS PLASTIKE

NGJYRA : E BARDHE 

PERMASA : 130 x 100 x 70 mm

GJATESIA E KABELLIT TE KARIKIMIT : 1m

PESHA : 190g

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM 2 - 8 ORE (SIPAS NGARKESES)

FUQIA : 3.5W

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE KOMPAKTE,

KAPESE MJAFT PRAKTIKE PER TA FIKSUAR FRESKUESEN NE CDO VEND QE JU SHERBEN

KOKE E RROTULLUESHME 360° PER TE RREGULLUAR DREJTIMIN  E FRYRJES SIPAS DESHIRES,

FRESKUESE E DYFISHTE,

TRE NIVELE SHPEJTESIE ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

PORTATIVE DHE SHUME E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES,

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA ESHTE QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,

KARIKOHET NEPERMJET KABELLIT USB 1m ME FISHE MICRO

PERDORET DHE GJATE NATES FALE DRITES LED ME DY NIVELE NDRICIMI SIPAS NEVOJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%