DRON QUADCOPTER SJRC Z5

DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5
DRON QUADCOPTER SJRC Z5

DRON QUADCOPTER SJRC Z5

COLOR
Cmimi real Lek 20,000 Oferte Lek 17,500 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

**shikoni videon ne fund te pershkrimit**

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : SJRC

MODELI : Z5

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 90 MINUTA / NE FLUTURIM RRETH 14 MINUTA

DISTANCA E TRANMETIMIT : 600m ( PA PENGESA )

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 2.4GHz, KUNDER INTERFERENCES

BATERI PER TELEKOMANDEN : I KA TELEKOMANDA TE INTEGRUARA DHE KARIKOHEN ME FISHE

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 145 x 100 x 65mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 300 x 290 x 65mm

KAMERA: 90° KENDIN E ELEVIZNI ME ANE TE PULTIT
REZOLUCIONI I VIDEOS: 1920 * 1080P
REZOLUCIONI I FOTOS: 1920 * 1080P
PPS: 25fps
MOTORI: 1020 TEKNOLOGJIA MOTORI ME FURCA
BATERI A DRONIT: 7.4V 1200mAh
KOHA NE FLUTURIM : RRETH 14 MINUTA
BATERIA E TELEKOMANDES : 3.7V 300mAh
WIFI TRASMETIM (PA PENGESA):
720P :100-150m 
1080P-2.4G:120-150M
1080P-5G:300-400M
GPS/GLONASS : PO
GPS DISTANCA E OPSIONIT ME NDJEKJE : RRETH 30m
IMAZHI I OPSIONIT ME NDJEKJE : RRETH  3-10m 
NJOFJA E XHESTIT ME DORE PER FOTO /VIDEO : RRETH 1-3m
RUAJTJA  : SUPORTON  KARTEN  TF  (NUK PERFSHIHET )
NGJYRAT : I ZI 

PESHA : RRETH 242g
PESHA NE NGRITJE : 342g

 

VECORI : PALOSET PER TE ZENE ME PAK VEND


KAMERA WIFI FULL HD 1080p ME FUSHEPAMJE TE GJERE,

TRANSMETIM I SHPEJTE PA VONESA SIGURON VIDEO NE KOHE REALE, 

RUAN LARTESI TE QENDRUESHME FALE SENSORIT PER PRESIONIN BAROMETRIK, 

POZICIONIM ME GPS SIGURON VENDODHJE TE SAKTE TE DRONIT,

RIKTHIM AUTOMATIK NE VENDIN E NISJES VETEM ME NJE BUTON,

FUNKSIONI HIGHT/LOW REAGON SHPEJTE,

RROTULLIM 360° PER VIDEO FANTASTIKE,

BUTON PER RUAJTJEN E LARTESISE DHE ULJEN

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. SHIKONI DHE VIDEO PERDORIMI NE YOUTUBE 

 

 

,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
DRON QUADCOPTER SJRC F11S 4K PRO GPS ( 1 Bateri )
sjrc
Oferte Lek 35,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 27%
Oferte
Dron Quadcopter E58L Me Drita LED
rc
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 51%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 27,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 43%
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,200 Cmimi real Lek 21,000 Ulje 66%
Oferte
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
funsky
Oferte Lek 15,500 Cmimi real Lek 23,000 Ulje 33%
Oferte
DRON QUADCOPTER FIMI X8 MINI ( 2 Bateri )
fimi
Oferte Lek 70,000 Cmimi real Lek 85,000 Ulje 18%