DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER SJRC F11 4K PRO ( 2 Bateri )

Cmimi real Lek 50,000 Oferte Lek 36,000 Ulje 28%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : SJRC

MODELI : F11 4K PRO

KAPACITETI I BATERISE : 2500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4.5 ORE / NE FLUTURIM RRETH 26-29 MINUTA (varet nga lartesia dhe manovrimet)

LARTESIA : 100-120m 

DISTANCA E TRANMETIMIT : RRETH 1500m ( PA PENGESA )

DISTANCA E TRANSMETIMIT 5G : RRETH 800m ( PA PENGESA )

DISTANCA E NDJEKJES AUTOMATIKE ME GPS : RRETH 10-100m

DISTANCA E FOTOS / VIDEO ME SHENJA DUARSH : RRETH 3-10m

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 5GHz, KUNDER INTERFERENCES PERMASAT E SUPORTUARA PER TELEFONIN 4.7 DERI NE 6.5 INÇ

BATERI PER TELEKOMANDEN : E RIKARIKUESHME, 300mAH

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 176 x 105 x 80mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 445 x 405 x 80mm

PESHA: 585GR

REZOLUCIONI I VIDEOS ( ne MicroSD ): 4K 3840x2160P @ 30fps

REZOLUCIONI I FOTOS ( ne MicroSD ): 4K 3840x2160P

MOTORI: 1806 RROTULLIME TE VAZHDUESHME

GPS ME NDIQ NGA PAS : RRETH 10 - 100 METRA 

SISTEMET E PROGRAMEVE  TE TELEFONAVE : iOS 9.0 OSE ME TE VONSHEM  OSE  ANDROID  5.0 OSE ME TE VONSHEM

VEND I POSACME PER RREGJISTRIM VIDEO : KARTE MicroSD ( NUK PERFSHIHET KARTA NE PAKETIM)

PAKETIMI PERFSHIN :

 • 1 x SJRC F11 4K PRO
 • 1 x TELEKOMANDE KOMANDIMI 
 • 2 x BATERI
 • 1 x KABELL KARIKIMI
 • 4 x HELIKA RREZERVE 
 • 1 x SET VEGLASH
 • 1 x MANUAL
 • 1 x CANTE

VECORI : DRONI PA FURÇA F11 4K PRO ESHTE NJE QUADCOPTER INTELIGJENT DHE I FUQISHEM RC, I PAJISUR ME NJE SISTEM TE PERPARUAR GPS.

KAMERA ME DEFINICION TE LARTE JU LEJON TE MERRNI PAMJE AJRORE CILESORE.

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON TRANSMETIM TE DREJTPERDREJTE TE VIDEOS NE CILESINE MAKSIMALE.

E PAJISUR ME FUNKSIONIN "ME NDIQ", KY DRON DO TE QENDROJE MBI JU AUTOMATIKISHT, DUKE E MBAJTUR KAMEREN TE PERQENDRUAR TEK JU GJATE GJITHE KOHES DHE DUKE KAPUR ÇDO LEVIZJE TUAJEN.

ME NJE BATERI INTELIGJENTE TE KRIJUAR SE FUNDMI, PERFITONI KOHE FLUTURIMI DERI NE 26 MINUTA, DUKE JU DHENE NJE PERVOJE ME TE GJATE FLUTURIMI!

KAMERA WIFI 4K ( 3840x2160 ) ME FUSHEPAMJE TE GJERE 100 GRADE, E PAJISUR ME STABILIZUES VIDEO GIMBAL ME 2 AKSE DHE LENTE TE GJERE ME FUSHEPAMJE 100 ° JEP NJE PAMJE PANORAMIKE PER REGJISTRIMIN E MOMENTIT TUAJ TE PAHARRUESHEM.

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON VIDEO ME CILESI TE LARTE NE KOHE REALE, IDEALE PER SELFIE.

E PAJISUR ME KAMERA 4K, KAPNI FOTOGRAFI DHE VIDEO MAHNITESE NGA QIELLI, ME GIMBAL TE QENDRUESHEM, DRONI REGJISTRON PAMJE PA LEKUNDJE OSE DRIDHJE.

GPS I SAKTE JU SIGURON KOORDINATA TE SAKTA TE POZICIONIMIT TE DRONIT TUAJ PA SHUME PERPJEKJE. EDHE NESE NUK KENI PERVOJE TE JASHTEZAKONSHME MANOVRIMI, ME SJRC F11 4K PRO, JU MUND TE FLUTURONI RRETH NJE PIKE INTERESI, TE BENI REGJISTRIME ME NJE PLAN GJURMIMI OSE TE KRIJONI VETE NJE TRAJEKTORE PER TE BERE FLUTURIMIN ASHTU SIÇ DESHIRONI.

FUNKSIONI I INTEGRUAR I KTHIMIT NE PIKEN E NISJEN BEN QE DRONI TE KTHEHET AUTOMATIKISHT NE SHTEPI PIKERISHT KUR BATERIA E TIJ ESHTE E DOBET OSE SINJALI ESHTE I DOBET KUR FLUTURON JASHTE RREZES, DUKE MOS JU SHQETESUAR KURRE PER HUMBJEN E DRONIT.

BATERIA INTELIGJENTE ME KAPACITET TE LARTE 2500MAH JU SIGURON DERI NE 26 MINUTA KOHE FLUTURIMI FALE MOTOREVE TE QETE, POR SHUME TE FUQISHEM QE OFROJNE REZISTENCE ME TE MIRE DUKE PESHUAR ME PAK DHE ME NJE SHPERNDARJE ME TE MIRE TE NXEHTESISE,

DIZENJIM FANTASTIK ME PALOSJE E BEN TRANSPORTIMIN E DRONIT ME TE LEHTE, DUKE JU ZENE ME PAK VEND.

ME APLIKACIONIN PERKATES JU MUND TE TRANSMETONI VIDEON E DRONIT DRIEKT TEK TELEFONI JUAJ LIVE PA NGECJE DHE VONESA

 

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS DHE MBAHET NE BEGINNER MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR ) SA TE FAMILIARIZOHENI ME TE, KJO BEN QE DRONI MOS TE LARGOHET.

JU LUTEMI TA PERDORNI NE FUSHE TE HAPUR, PA PENGESA NE MENYRE QE TE MOS PESONI AKSIDENTE.

BENI KUJDES ME PILOTIMIN E DRONIT PASI CDO KEQTRAJTIM I TIJ NUK ESHTE PERGJEGJESI E JONA.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s / Fly More Combo
dji
nga Lek 119,000 Cmimi real Lek 149,000 Ulje 20%