DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO

DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO
DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO

DRON QUADCOPTER LYZRC L109 PRO

Cmimi real Lek 40,000 Oferte Lek 28,000 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : LYZRC

**DRONI**

PESHA : 320g

PERMASA : 245 x 235 x 75mm ( I HAPUR ) / 167 x 75 x 75 ( I PALOSUR )

NGJYRA : GRI E ERRET

LARTESIA MAKSIMALE : 120m

LARGESIA E KONTROLLIT : 1200m

LARGESIA E TRANSMETIMIT 5G : 600 - 800m

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 25 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS / OPTICAL FLOW

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4GHz / 5G

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA**

AKSE GIMBAL : 2

REZOLUCIONI I FOTOS : 3840 x 2160

REZOLUCIONI I VIDEOS : 1920 x 1080

TRANSMETIMI VIDEO : 25FPS MAX

FREKUENCA E OPERIMIT : 5G WIFI FPV

KENDI I LENTES : 120°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 11.1V 1600mAH / NE PERDORIM RRETH 25 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 4 ORE


**TELEKOMANDA**

BATERIA E TELEKOMANDES : 3.7V 180mAH / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / NE KARIKIM RRETH 2 ORE

!!!**MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT 

VECORI : DRONI 4DRC F3 ESHTE I PAJISUR ME MOTOR TE FUQISHEM, REZOLUCION MAHNITES 4K HD, WIFI 5G DHE REZISTENCE TE FORTE NDAJ ERES, I CILI FITON EKUILIBER TE MADH NDERMJET STABILITETIT DHE FLUTURIMIT. NDJEKJA E FLUTURIMIT, KONTROLLI I GJESTEVE, PIKA E INTERESIT TE FLUTURIMIT DHE POZICIONIMI I DYFISHTE QE PERMBAN RRJEDHEN OPTIKE DHE SISTEMIN GPS E BEJNE ATE NJE DRON IDEAL PER T'JU DHURUAR PERVOJE TE PAHARRUESHME TE FLUTURIMIT FPV.

TRANSMETIMI FPV WIFI 5G JU JEP PAMJE AJRORE NE KOHE REALE, GJE E CILA JU LEJON TE MERRNI FOTOGRAFI TE QARTA DHE VIDEO TE MREKULLUESHME PERMES TELEFONIT CELULAR DHE TE ARGETOHENI DUKE PARE BOTEN NGA AJRI

KAMERA ME KEND TE GJERE 4K HD ME KEND TE GJERE 120° E AKORDUAR NE MENYRE MAHNITESE JU MUNDESON TE KAPNI PAMJE TE GJALLA PA SHMANGIE APO SHTREMBERIM TE NGJYRAVE

FOTO DHE VIDEO TASHME BEHEN LEHTESISHT ME NJE LEVIZJE DORE NEPERMJET GJESTEVE TE CILAT DRONI I NJEH SI KOMANDA,DUKE NGRITUR DY GISHTA PER FOTO APO DUKE HAPUR TE GJITHE PELLEMBEN PER VIDEO

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
DRON QUADCOPTER FYDRONE RC-8807
fy'drone
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 13,000 Ulje 50%
Oferte
DRON QUADCOPTER 193 MAX 4K
4drc
Oferte Lek 30,000 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER EXPLORER FX-9G
fineco
Oferte Lek 21,000 Cmimi real Lek 39,000 Ulje 46%
Shitur
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
sjrc
Oferte Lek 28,500 Cmimi real Lek 36,000 Ulje 21%
Shitur
DRON QUADCOPTER 4DRC MARK300
4drc
Oferte Lek 27,400 Cmimi real Lek 39,000 Ulje 30%