DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11

DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11
DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11

DRON QUADCOPTER JJRC SCOUTER X11

Cmimi real Lek 35,000 Oferte Lek 28,500 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

**shikoni videon ne fund te pershkrimit**

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : JJRC

MODELI : X11

KAPACITETI I BATERISE : 3400mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / MAKSIMUMI NE FLUTURIM RRETH 20 MINUTA(KUR SKA ERE )
DISTANCA E TRANSMETIMIT : 600m ( PA PENGESA )

DISTANCA E TRANSMETIMIT 5G : 400 - 500m ( PA PENGESA )

DISTANCA E TELEKOMANDIMIT: MAKSIMUMI 1600m

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 2.4GHz, KUNDER INTERFERENCES

BATERI PER TELEKOMANDEN : 2 x AA ( NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM )

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 195 x 115 x 70mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 452 x 415 x 70mm

VECORI : PALOSET PER TE ZENE ME PAK VEND

KAMERA WIFI ME REZOLUCION 2K ( 2048 x 1152 ) ME FUSHEPAMJE TE GJERE 110 GRADE,

TRANSMETIM I SHPEJTE 2.4Ghz PA VONESA SIGURON VIDEO NE KOHE REALE, 

RUAN LARTESI TE QENDRUESHME FALE SENSORIT PER PRESIONIN BAROMETRIK, 

POZICIONIM ME GPS SIGURON VENDODHJE TE SAKTE TE DRONIT,

RIKTHIM AUTOMATIK NE VENDIN E NISJES VETEM ME NJE BUTON,

FUNKSIONI HIGHT/LOW REAGON SHPEJTE,

RROTULLIM 360° PER VIDEO FANTASTIKE,

BUTON PER RUAJTJEN E LARTESISE DHE ULJEN

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. SHIKONI DHE VIDEO PERDORIMI NE YOUTUBE 

,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Shitur
DRON QUADCOPTER 4DRC FAITH
4drc
Oferte Lek 39,500 Cmimi real Lek 58,000 Ulje 32%
Oferte
DRON QUADCOPTER FYDRONE RC-8807
fy'drone
Oferte Lek 7,000 Cmimi real Lek 13,000 Ulje 46%
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,200 Cmimi real Lek 21,000 Ulje 66%
Oferte
DRON QUADCOPTER COOLLIGHT S27
coollight
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 34%
Oferte
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
4drc
Oferte Lek 32,000 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 35%
Oferte
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
fineco
Oferte Lek 17,900 Cmimi real Lek 39,000 Ulje 54%